Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Nasze certyfikaty

100% Made In Italy - gwarantowana wysoka jakość i pewność pochodzenia składników.

Produkty ESSENTIA NATURE to modne i eleganckie produkty higieniczne produkowane w zgodzie z ekologią i poszanowaniem środowiska. Korzystamy z najnowszych osiągnięć i działamy zgodnie z najwyższymi standardami w branży. Produkcja podlega kontroli i certyfikacji przez Istituto Superiore di Sanita (Ministerstwo Zdrowia) z siedzibą w Rzymie.

Nasza firma dba o środowisko i ekologię. Staramy się minimalizować wykorzystanie plastiku. Nasze butelki produkowane są z materiałów pochodzenia roślinnego (trzcina cukrowa); opakowania zawierają elementy nadające się do recyklingu lub ponownego użycia (aplikator sprayu); tekturowe i papierowe opakowania wykonane są z papieru z recyklingu. Nawet eleganckie ceramiczne osłonki do świec można ponownie wykorzystać do dekoracji.

Dodatkowo na opakowaniach znajdziesz instrukcję i kolorowy piktogram, gdzie powinien trafić pojemnik po zużyciu produktu.

Chcesz wiedzieć co oznaczają nasze certyfikaty?

Produkty Essentia Nature:

  • NATURALNY SKŁAD - do produkcji produktów wykorzystano wyłącznie najlepsze, naturalne ekstrakty olejków eterycznych, wolne od substancji toksycznych i rakotwórczych. 
  • SPECJALNA FORMUŁA - formuła mikrokapsułkowania uwalnia zapach stopniowo, pozwalając na ekspozycję zapachu wokół przez długi czas.
  • TRWAŁOŚĆ - intensywny, długo utrzymujący się zapach.
  • DZIAŁANIE DEZYNFEKUJĄCE - specjalna formuła odkażająca z zastosowaniem soli amoniowych dla higieny i Twojego bezpieczeństwa.
Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 42 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-24
Zamówienie zostało zrealizowane natychmiastowo.
2024-03-28
Szybko sprawnie super produkty
pixel